Co oznacza rak inwazyjny bez specjalnego typu NST DSIC?

Witam proszę o wytłumaczenie wyniku biopsji. Rozpoznanie histopatologiczne: rak inwazyjny bez specjalnego typu NST DSIC Opinia Patologa P5: Nowotwór złośliwy Rak in situ Rak inwazyjny DSIC o stopniu zróżnicowania: niskim Rak inwazyjny NST G3 Status receptorów estrogenowych: % ER 90 Intensywność barwienia : Średnia Status receptorów progesteronowych % PR 90 Intensywność barwienia: Silna Status receptorów HER-2 2 Ki-67 (%) 70 Bardzo dziękuje.

Lek. Paweł Szadkowski

Opis podaje typy raka sutka (wszystkie oznaczające nowotwór złośliwy) oraz to, jakie receptory nowotwór posiada. Jest to głownie informacja dla lekarza onkologa, który na podstawie tego, jakie receptory guz posiada wie, jakie dobrać leczenie.
Musi się Pani udać z wynikiem do lekarza.