Co oznacza rozpoznanie biopsji piersi?

Witam Biopsja Rozpoznanie: A 306351-BACC piersi lewej godz 3. -zmiana 9x4 mm. W bacc uzyskano kilka kropli płynnej treści. Mikroskopowo:płaty i grupy (nieliczne) komórek nabłonka przewodowego z cechami hyperchromazji. W tle krew. Prosze i interpretacje wyniku wizyta u onkologa za 2 tyg

W biopsji nie znaleziono podejrzanych onkologicznie komórek, ale pełna interpretacja wyniku zależy od innych badań i onkolog zrobi to na wizycie. Proszę o cierpliwość , wygląda to dobrze.