Co oznacza rzadki stolec po szczepieniu na rotawirus?

Witam. Mój syn tydzień temu był szczepiony przeciwko rotawirusom. Po samym szczepieniu nic się nie działo. Wczoraj mały miał rozwolnienie i ciemny śluz w kupce. Dziś ma zaparcia. Podałam mu krople i zrobił kupę ale znów był ciemny śluz. Drugi raz nie umiał zrobić kupy, pomogłam mu termometrem. Kupa znowu była rzadka z ciemnym śluzem. Nie wiem czy to efekt po szczepieniu czy powinnam sie udać do lekarza.

Szanowna Pani, być może rozwinęła się jakaś infekcja. Nie sądzę, aby miało to związek ze szczepieniem. Należy udać się z synem do lekarza