Co oznacza serowata wydzielina z pochwy?

Witam. Mam bardzo dużo wydzieliny o serowatym białym zabarwieniu. Nie śmierdzi. Lecz pochwa, wargi sromowe są zaczerwienione. Do tego doszedł świąd. Próbowałam przemywac octeniseptem ale przy psikaniu strasznie piecze.. Ginekolog ma miejsce dopiero za 2 dni a ja nie wiem co robić. Dodam że zażywa tab. Anty Belara od około 1,5miesiaca. Pomocy.

Lek. Paweł Szadkowski

Objawy wskazują na infekcję dróg rodnych, ginekolog wykona wymaz i zleci odpowiednie leczenie. Warto w przyszłości używać, przynajmniej raz na jakiś czas, żelu do higieny intymnej.