Co oznacza silny ból podczas stosunku u 57-latki?

10 lat temunmiałam operację usunięcia macicy ,jajników i przydatków .Mam 57 lat i od 2 lat zrobił się problem bo nie mogę odbywać stosunków ponieważ na samym wejściu członka zaczyna mnie bardzo boleć w środku cała prawa ściana .Lekarz mówi że wszystko jest wporządku a mnie przez takie stosunki zostawił mąż ponieważ przez ból nie odbywały się

Lek. Paweł Szadkowski

Taki ból może być związany z infekcją dróg rodnych, z suchością pochwy (częstą po menopauzie), ale też taka choroba może mieć podłoże psychologiczne, lękowe.