Co oznacza siny odcień skóry po infekcji bakteryjnej?

Witam syn miał zakażenie rany jakąś bakterią na kolanie i pod kolanem zrobił się obrzęk i zaczerwienienie od kolana w dół po zastosowaniu antybiotyku i maści wszystko ładnie się goi opuchlizna zeszła zaczerwienienie zginęło tylko w tym miejscu po obrzeku noga ma odcień lekko siny niewiem czy tak ma byc dalej stosuje maść i antybiotyk

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu skonsultowałbym się z lekarzem prowadzącym (pediatrą). Pomoże on ocenić czy leczenie przebiega prawidłowo, znając stan wyjściowy pani dziecka (na podstawie pani opisu nie można odpowiedzieć na to pytanie).