Co oznacza skurcz w klatce piersiowej?

Witam 29 lat Od kilku miesiecy mam dziwne jakby skurcze badz bol po lewej stronie klatki piersiowej. Jest to jakby impuls który trwa sekunde. Powtarza sie od kilku do killinastu razy na dobe. Jedrn po drugim a czasem w odstepach o np godzinę lub więcej. Bylem u kardiologa i lekarza pierwszego kontaktu. Badania sa ok. Oprocz tego ok tydzien temu mialem wrazenie ze zemdleje. Cos jakby skol cisnienia w glowie. Nagle sie zerwalem i nie moglem przestac chodzic bo gdy przystaealem to uczucie powracala a mi robilo sie slabo. Wczoraj mialem to samo. Siedzialem na krzesle nagle poczulem ze jedno ucho jest przytkane i dziwne uczucie jakbym odplywal. Zerwalem sie i zaczalem chodzic i wpadlem w panike. Przyjechalo pogotowie zrobilo badania i wszystko ok. Nie wiem juz sam. Prosze o porade Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jeśli nie zaleziono przyczyny somatycznej to może warto zastanowić się nad przyczyną psychiczną, tych dolegliwości. Radziłbym konsultację psychiatryczną.