Co oznacza spadek wagi przy cukrzycy?

Od 18lat jestem cukrzyk iem typu 1w ostatnich 2miesiacach schudłam 14kg.Jestem osłabiona szybko się męczę bolą mnie kości co to może być?

Lek. Paweł Szadkowski

Sugeruję pilnie skontaktować się ze swoim lekarzem prowadzącym (diabetologiem lub endokrynologiem). Wymaga pani dokładnej oceny stanu klinicznego oraz badań dodatkowych.