Co oznacza strzelanie w kolanie?

Dzien dobry mam pytanie strzela mi czasami w kolanie nie wiem co to oznacza i jak to moge wyleczyc.

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Dźwięk przeskakiwania w kolanie często jest spowodowany obcieraniem różnych struktur o siebie w stawie. Jeśli nie powoduje to dolegliwości, np. bólu, upośledzenia chodu to nie wymagane jest leczenie.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, czasami sama taka dolegliwość, która nie wiąże się z innymi skutkami jak ból czy zaburzenia w poruszaniu się i zginaniu kończyny nie wymagają interwencji lekarskiej. Natomiast musi mieć Pan wykonane odpowiednie badanie lekarskie, żeby ocenić ewentualne pańskie schorzenie. W tym celu zalecam wizytę u lekarza ortopedy. Pozdrawiam.