Co oznacza swędzenie rozstępów w okolicy pępka?

Witam od kilku dni strasznie swedza mnie rozstepy w okolicy pepka 14 pazdziernika mialam ostatni okres do tej pory nic czuje pobolewanie brzucha jak przed okresem zrobilam dwa testy wyszly ze nie jestem w ciazy a do lekarza mam dopiero 17 grudnia

Jest wiele możliwych przyczyn opóźnienia krwawienia, niestety nie da się z poziomu portalu potwierdzić lub wykluczyć ciąży. Proponuję poczekać na wizytę u ginekologa. Pozdrawiam.