Co oznacza ta opuchlizna okolicy kostki?

2-04-2023 r po treningu /min kopniecia w worek tren/zauwazylem opuchlizne w okolicy prawej stopy/kostki i lekko stopy ok-2-3mm/zadnego urazu nie bylo-nie blala stopa/ewntualnie drgania podczas kopniec/Natepnego dnia gorzej bylo-wiec 4-04-do lekarza rodz-dalej ortopeda -3chirurgoow radiolog,lekarz spec-chorob wewnt=leczenie p-zakrzepowe i opuchliznie zele -doppler nie wyj=kazal zakrzepow-a noga systematycznie puchnie/nic nie boli/ i dzisiaj 17-04-opuchlzna od dolu do prawie calego uda-ok 5-7mm-rozp-M70 i ostatnie L30-chocociaz ja nic na skorze nie widze-ewent-cos od roznych zeli/3dni-vessel dueF/250LSU/ i zel lioton mam na wsumie antyb-7dni-ale jest z noga coraz gorzej-i jak mozna ja obciazac/chodzenie,zakupy itp-co nie mozna/pozdrawiam i dz

Dzień dobry,

z opisu wynika, że konsultowano wielu lekarzy ani jeden nie zlecił diagnostyki obrazowej USG ani MR ani diagnostyki z krwi?.

Opisane objawy wymagają stacjonarnej konsultacji dobrego ortopedy lub fizjoterapeuty który oceni stan w trakcie dokładnego badania fizykalnego oraz diagnostyki obrazowej i z krwi, te badania dużo by wniosły do podstawienia diagnozy i odpowiedniego leczenia.

Wskazana ponowna konsultacja dobrego ortopedy/fizjoterapeuty.

Pozdrawiam