Co oznacza ta podskórna gulka?

Przy łokciu pod skórą powstała twarda kulka. Nie rośnie, ale czasem mocno boli a czasem nawet przy wyprostowaniu ręki jest problem żeby to w ogóle zrobić. Pod pachą ten sam ból, lecz guzek nie wyczuwalny. Czy to coś poważnego? Są jakieś na to domowe sposoby aby to zniknęło?
KOBIETA, 22 LAT 10 miesięcy temu

Dobry wieczór.

Opisany objaw wymaga stacjonarnej wizyty celem przeprowadzenia dokładnego wywiadu i badania palpacyjne guzka aby stwierdzić z czym ma się doczynienia a w razie nieprawidłowości zlecić odpowiednią diagnostykę lub konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam