Co oznacza taka zmiana na wardze sromowej?

Witam Mam taki jeden problem bo zauważyłam że mam jakąś gulke lub krostę nie wiem co to jest nie da się tego wycisnąć na wardze sromowej po lewej strony wcześniej byla mniejsza a teraz powiększyła się

Witam,

opisany objaw wymaga stacjonarnej wizyty u ginekologa który obejrzy zmianę i wtedy można odpowiedzieć z czym ma się do czynienia. Jeśli lekarz w trakcie badania zauważy, że zmiana wymaga diagnostyki to wykona wymaz lub innego badanie.

Pozdrawiam