Co oznacza taka zmiana widoczna na USG?
Witam, mam 30 lat, wczoraj na usg wyszło mi coś takiego - w lewym płacie słabo odgraniczona struktura niejednorodna hipoechogeniczna 15mm, bardzo się boję czy to może być rak ?

MĘŻCZYZNA, 29 LAT ponad rok temu
Witam,
wskazana wizyta u lekarza który zlecił badanie usg.
Przed udaniem się do lekarza wskazane było by wykonać diagnostykę laboratoryjną crp, morfologia, próby wątrobowe plus trzustkowe, pełna diagnostyka cholesterolu.
Z w/w wynikami zgłosić się do lekarza który oceni nie tylko opis badania ale również wyniki dodatkowe oraz wykona badanie podmiotowe i przedmiotowe i zaleci leczenie lub dalszą diagnostykę a może konsultacje lekarza specjalisty gastrologa.
Pozdrawiam