Co oznacza taki ból głowy z prawej strony?

Od dłuższego czasu boli mnie głowa z prawej strony gdy gwałtownie poruszam karkiem w lewo. Ból jest jednorazowy jakby coś w środku uderzyło w głowę. Co to może być?

Witam,

aby stwierdzić co Pani dolega wskazana wizyta stacjonarna aby wykonać badanie fizykalne i ocenić stan zdrowia.

W pierwszej kolejności proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego który wykona odpowiednie badanie i zdecyduje czy wymaga Pani diagnostyki obrazowej lub konsultacji specjalisty neurologa.

Pozdrawiam