Co oznacza taki fragment opisu rezonansu z kontrastem?
Mam 42 lata.Z powodu wysiłkowych bólów głowy miałam robiony rezonans z kontrastem.Chciałam zapytać co znaczy fragment opisu. Migdałki móżdżku ustanowione ok.10 mm poniżej krawędzi otworu potylicznego wielkiego . Reszta opisu bez uchwytnych zmian.Proszę o wyjaśnienie.

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, wynik wskazuje na wklinowanie migdałków móżdżku, proszę pilnie udać się do lekarza prowadzącego