Co oznacza taki obraz Angio-MR?
Bardzo często, regularnie boli mnie głowa. W ostatnim badaniu Angio-Mr głowy zauważyłem liczne białe plamki(czekam na opis badania ma byc gotowy w ciagu 8 dni) Co te białe plamki oznaczają ? Małe rozsiane po całym mózgu.

MĘŻCZYZNA, 25 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
interpretacja opisu wyniku obrazowego wymaga wizyty stacjonarnej u lekarza zlecającego badanie.
Badanie a w tym przypadku płytę badania ocenia lekar, porówna Pana stan kliniczny z badaniem i oceni Pana stan zdrowia i odpowie na Pańskie pytania.
Pozfrawiam