Co oznacza taki obraz wątroby?

co oznacza wątroba powiększona, o wzmożonej echostruktuże, z cechami stłuszczenia, z obecnościa w okolicy wnęki obszaru hipoechogeniczmego o wym 31x17 mm-najp. obszar zaszczędzonego miąższu. czy jest to grozne. proszę o odpowiedz. mężczyzna lat 68

witam wynik interpretuje się znając cały kontekst, nie podano żadnych informacji klinicznych o stanie zdrowia pacjenta