Co oznacza taki wygląd odbytu i śluzowa wydzielina?

Witam. Od kilku dni odczuwam ból w okolicach odbytu. Co jakiś czas wydalam śluz wyglądem podobny do ropy, trudno mi też się defekuje. Do tego zauważyłem, że sam odbyt zmienił kolor na fioletowy. Co może mi dolegać i do kogo powinienem się zgłosić?

Witam,

aby się dowiedzieć jaka jest dokładna przyczyna niepokojących Pana objawów wskazana jest wizyta ale stacjonarna do lekarza proktolog lub gastrolog gdyby okazało się, że są trudności z wizytą to wskazana wizyta do lekarza rodzinnego który do czasu wizyty u specjalisty zaleci leczenie oraz odpowiednią diagnostykę.

Pozdrawiam