Co oznacza taki wynik badania kręgosłupa u 43-latki?

Dzień Dobry mam 43 lata co oznacza wynik badania ? wynik tak brzmi ; nie uwidoczniono ucisku przestrzeni płynowych okołordzeniowych i korzeni nerwowych. Kanał kręgowy bez stenozy w wym.strzałkowym. Zmian destrukcyjnych/pourazowych w zakresie częsci kostnych kręgosłupa nie stwierdza się. Zniesiona fizjologiczna lordoza szyjna. Czyli to nie choroba dysku , nie przepuklina odcinka szyjnego ? Co to znaczy Zniesiona lordoza szyjna - to powoduje ucisk ? czy to może spowodować chorobę dysku- przepukline z czasem ? i co z tym zrobić ? jak leczyć?

Witam, wynik powinien być z konsultowany z lekarzem prowadzącym na wizycie stacjonarnej na której zostanie wykonane badanie podmiotowe i przedmiotowe i porówna z objawami klinicznymi występujących u Pani.

Po wykonaniu badania zostanie Pani poinformowana o dalszych czynnościach medycznych.

Pozdrawiam