Co oznacza taki wynik badania moczu niemowlęcia?

Witam Mam pytanie mam 5 miesięcznego synka który pokasłuje od 2 dni (mokry kaszel ) byliśmy z tym u pediatry osłuchowo coś słychać (nie gorączkuje) dostał flegamine witaminę c i inhalację. Dzisiaj postanowiłam zrobic mocz i wyszły pojedyncze bakterie w.p.w. jak interpretować ten wynik ? Co oznacza w.p.w?

Lek. Anna Waszewska Pediatria

Badanie było niepotrzebne skoro objawy są z dróg oddechowych. Wpw- w polu widzenia- najpewniej zabrudzenie, źle pobrane badanie, najpewniej z woreczka , nie łapane . Najlepiej mocz łapać bezpośrednio do pojemnika ze środkowego strumienia po uprzednim umyciu okolicy cewki .