Co oznacza taki wynik badania MR u 37-latka?
Wynik badania MR Zmiany o charakterze tetniakow lub malformacji naczyniowych nie uwidoczniono Warianty budowy postaci: hipoplastycznego odcinka A1 ACA po stronie prawej, unaczynienir A2 zapewnione przez szeroka tetnicę łącząca przednią -dominującą tętnica kręgowa prawa. Brak tętnicy łączącej tylnej lewej - niewielka hipoplazja odcinka P1 PCA po stronie prawej, krążenie do P2 zapewnione przez szeroką tętnice łącząca tylną prawą. Proszę o wyjaśnienie wyniku co dalej robić i gdzie z tym się udać.

MĘŻCZYZNA, 37 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Szanowny Panie, są to warianty anatomiczne, jeżeli występują objawy neurologiczne to proszę wynik i dalsze postępowanie omówić z neurologiem