Co oznacza taki wynik badania MR u 37-latka?

Wynik badania MR Zmiany o charakterze tetniakow lub malformacji naczyniowych nie uwidoczniono Warianty budowy postaci: hipoplastycznego odcinka A1 ACA po stronie prawej, unaczynienir A2 zapewnione przez szeroka tetnicę łącząca przednią -dominującą tętnica kręgowa prawa. Brak tętnicy łączącej tylnej lewej - niewielka hipoplazja odcinka P1 PCA po stronie prawej, krążenie do P2 zapewnione przez szeroką tętnice łącząca tylną prawą. Proszę o wyjaśnienie wyniku co dalej robić i gdzie z tym się udać.

Szanowny Panie, są to warianty anatomiczne, jeżeli występują objawy neurologiczne to proszę wynik i dalsze postępowanie omówić z neurologiem