Co oznacza taki wynik badania MR u 56-latki?
Co oznacza w badaniu MR W mózgowiu stwierdza się dość liczne ogniska podwyzszonego sygnału położone podkorowo i okolokomorowo średnicy do 5 mm najważniejsze ogniska położone położone w okolicy lewej komory bocznej ma średnicę 9.6 mm opisane zmiany mają niejednoznaczny charakter brak zaburzeń dyskusji w ich obrębie oraz zwapnien budzi podejrzenie ognisk naczynipochodnych

KOBIETA, 56 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy skonsultować z neurologiem który zna stan kliniczny pacjenta. Pozdrawiam.