Co oznacza taki wynik badania trzustki u 39-latki?

Trzustki głową trzon o prawidłowych obrysach i wymiarach normoechogeniczna w rzuciekam trzonu uwidoczniono obszar hypoechogeniczny o zaznaczonej echoniejednorodnosci o wym 16.5×16.5×13.7 do dalszej diagnostyki . Przewod wirsunga nieposzerzony. Co to oznacza jestem po ozt w sierpniu . Czy to coś groźnego bo bardzo się martwie

Szanowna Pani, być może jest to jakaś torbiel. Jak w opisie, wymagana jest dalsza diagnostyka