Co oznacza taki wynik badania u 18-letniej siostry?

Witam moja siostra ktora ma 18 latrobila badanie i dostala taki wunik Nieliczne drobne gliozy o charakterze naczyniopochodnym w platach czolowych Co to oznacza

Szanowna Pani, wynik sugeruje wystąpienie zmian związanych z nieprawidłowym przepływem krwi w naczyniach mózgowych, jednakże należy go zestawić ze stanem klinicznym. Serdecznie pozdrawiam