Co oznacza taki wynik badania u 9-letniej córki?

Witam! Córka 9 lat i 8 miesięcy badania z krwi na giardia lamblia poziom przeciwcial Ig A w teście ELISA wynik 10.48U/ml gdzie powyżej 10 wynik didatni. W klasie Ig G wynik 82.21 U/ml gdzie wynik dodatni powyżej 10 U/ml. Dokładnie rok temu córka leczona była metronidazol em. Proszę o interpretację wyniku? I czy trzeba przeprowadzać leczenie znowu metronidazol em? Objawów typowo lamblioza nie ma. Tylko krosty na policzkach i ramionach.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się z lekarzem chorób zakaźnych. Pozdrawiam.