Co oznacza taki wynik EEG u 7-letniej córki?

Dzień dobry. Moja 7 letnia córka ma następujący wynik badania EEG: Rytm podstawowy niskonapięciowy o cz. *HZ a ampl. 40 mV. RZ wątpliwa. Pod wpływem FS i HV zarejestrowano wielokrotnie uogólnione wyładowania wysokonapięciowych fal o cz. 4 HZ i ampl. 80-200 mV. Wnioski: Zapis nieprawidłowy z zaznaczonymi cechami wzmożonej pobudliwości bioelektrycznej pod postacią uogólnionych wyładowań wysokonapięciowych fal theta. Czy powinienem się niepokoić? Marcin

Szanowny Panie wynik należy odnieść do stanu klinicznego. Szkoda że Pan nawet nie napisał z jakiego powodu zostało wykonane badanie