Co oznacza taki wynik histopatologiczny u 24-latki?

Witam , Czy mógłby ktos mi przetłumaczyć co oznacza taki wynik histopatologiczny? Oczywiście udam się do swojego lekarza prowadzącego ale muszę jeszcze tydzień czekać a wiadomo jak to wpływa na psychikę cały czas myśle i obawiam się najgorszego ( wycięcia macicy). Mam 23 lata i nie mam dzieci a bardzo chciałabym je mieć. Jestem po konizacji macicy zmiany były na tarczy. CIN3/HSIL . Rozpoznanie histopatologiczne: Opis mikroskopowy: Neoplasia intraepithelialis gardus maioris CIN3/HSIL Epidermisatio glandularis cervicalis profunda. Zmiana wieloogniskowa i dochodzi do obrzeży skrawków. Będę bardzo wdzięczna zeby choć trochę to zrozumieć. Jestem przygotowana na najgorsze ale ta niepewność gnębi..

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Rozległość operacji będzie uzależniona również od wyników obrazowych.