Co oznacza taki wynik MR głowy 25-latki?

Witam, trzymałam wyniki MR głowy. Kobieta 25 lat. Przyczyna kierowania:Bóle głowy z lewej, tylnej strony głowy-aktualnie ustąpiły. Wynik: W istocie białej płata skroniowego lewego do przodu od rogu skroniowego ognisko o sygnale CSF-mogące odpowiadać torbieli neuroglejowej lub poszerzeniu przestrzeni okołonaczyniowej Virchowa-Robina. Drobne 4x2,2mm ognisko hyperintensywne w obrazach T2-zal. hypointensywne w obrazach T1-zal w płacie czołowym prawym na granicy kora-istota biała podkorowa-prawdopodobnie naczyniopochodne. Proszę o informacje czy jest to coś poważnego, z czym się może wiązać? Z góry dziękuję za odp.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować ten wynik, z kierującym na badanie, lekarzem.