Co oznacza taki wynik MR głowy 37-latki?

odebralam dziś wynik MR głowy ANGIO " pojedyncze, drobne ogniska hyperintensywne w obrazach T2-zależnych i FLAIR w istocie białej podkorowej obu płatów czołowych, śr ok 3 mm niespecyficzne do obserwacji" "w zatoce szczękowej widoczna torbiel śluzowa o wym 22x16mm". "drobne dosc symetryczne ogniska o płynowej intensywnosci sygnału obustronnie w okolicy dolnych części jąder podkorowych, odpowiadające nieco szerszym przestrzeniom okołonaczyniowym". Będę wdzięczna za choć krótki komentarz wyniku, wizyta u neurologa odległa. .

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym skonsultować się również z neurochirurgiem aby ustalić ewentualne wskazania do postępowania operacyjnego.