Co oznacza taki wynik RTG klatki piersiowej 27-latki?

Otrzymałam dziś RTG klatki piersiowej. Oto wynik: pola płucne bez zagęszczeń ogniskowych. Radiologicznych cech zastoju w krążenia małym nie stwierdza się. Sylwetka serca niepowiększona. Kąty p-ż wolne, aorty w normie do wieku. Badanie było robione ponieważ cierpię od ponad dwóch tygodni na bardzo męczący suchy kaszel z bólem w klatce piersiowej. Pomimo zażycia antybiotyku nie widać poprawy w stanie zdrowia. Proszę o pomoc.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Opis nie wskazuje na żadną patologię. Radziłbym skonsultować się z kardiologiem.