Co oznacza taki wynik RTG klatki piersiowej u 32-latka?

Otrzymałem wyniki badania RTG klatki piersiowej o następującej treści: "Ognisko siateczkowatych zmian śródmiąższowych, zgrubień okołooskrzelowych i prawdopodobnie drobnych guzków ze zwapnieniami w górnym polu prawego płuca- być może zmiany swoiste lub grzybicze?- dokładniejsza ocena możliwa w TK. Poza tym miąższ płucny bez zagęszczeń. Jamy opłucnej bez cech obecności płynu. Nie ma odmy. Sylwetka serca niepowiększona. Krążenie płucne bez zastoju." Czy powinienem się martwić i natychmiast udać do lekarza?

Szanowny Panie, tak proszę udać się do lekarza, ponieważ należy wykonać TK klatki piersiowej