Co oznacza taki wynik RTG klatki piersiowej u 45-latka?
Witam Odebralem dzis wynik badania rtg klatki piersiowej Opis badania Nieznaczne zacienienie obu kątow sercowo przeponowych nawarstwienia opłucnowe/tkanka tluszczowa.spłycenie kątów ż_p_zrosty/płyn? Widoczne pola płucne bez zmian ogniskowych.cień środkowy rtg bez zmian.Bardzo prosze o wyjasnienie co yen opis oznacza. Piotr

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Szanowny Panie Piotrze, wynik należy odnieść do stanu klinicznego. Muszę znać Pana objawy, aby móc zinterpretować zdjęcie