Co oznacza taki wynik TK głowy u dziecka?
Całkowita bezpowietrznosc jamy bębenkowej ucha oraz komórek sutkowych w opisie wyniku tk głowy u 4 dziecka po stronie lewej. Co to oznacza?

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Witam,
najlepszym rozwiązaniem będzie udanie się do lekarza prowadzącego który zlecił TK, interpretacja opisu wyniku powinna odbyć się po badaniu podmiotowym i przedmiotowym. Po wykonanym badaniu i zapoznaniu się z płytką badania zdecyduje czy syn wymaga leczenia czy dalszej diagnostyki.
Pozdrawiam