Co oznacza taki wynik u 34-latka?

Witam. Mam takie pytanie - jestem po badaniu EBUS, wyniki histopatu za 14 dni. W wyniku badania TK z przed tygodnia taki opis: Dalsza regresja zmian o charakterze matowej szyby. Powiększenie się guzka szczytu prawego - obecnie śr 14mm (poprzednie badanie 01.2019 śr 5mm). Guzek segmentu 6 PP stacjonarny śr. 6mm. Upowietrznienie miąższu prawidłowe. Brak ognisk zapalnych i gromadzenia się środka cieniującego. Naczynia kl. piers prawidłowe. Powiększenie węzłow chłonnych podostrogowych - szerokość 26mm (poprz. bad. 01.2019 >10mm). Oskrzela drożne. Jamy opłucnowe bez cech płynu. Wniosek: powiększenie się guzka PP, nasilenie limfadenopatii Na co to może wskazywać? Żaden z lekarzy nie chce nic powiedzieć, tylko każe cierpliwie czekać. Dziękuję za pomoc. Kuba, 34 l.

szanowny Panie, nie znam Pana przypadku klinicznego więc na podstawie samego opisu nie mogę się wypowiedzieć