Co oznacza taki wynik USG 55-latki?
wynik badania USG : Wątroba niepowiększona z cechami stłuszczenia, do przodu od wnęki hypoechogeniczny obszar wielkości ok.30 mm bez przepływu w PD -ognisko hyposteatozy?-do obserwacji. co to oznacza?

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Oznacza to niewielką patologię w wątrobie, którą należy regularnie obserwować w USG [co pół roku].