Co oznacza taki wynik USG jamy brzusznej u 45-latka?
Witam. W USG stwierdzono "obie nerki w typowym położeniu, bez zastoju - obszar kielichowo-miedniczkowy w całości hiperechogeniczny (kamica odlewowa? zmiany prozapalne?)". Inny zmian i odstępstw od normy nie stwierdzono. Lekarz wykonujący USG odesłał mnie do POZ i powiedział że nie zna się na tym na tyle żeby powiedzieć co to jest.

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Witam,
brak informacji z jakiego powodu było wykonywane badanie Usg, brak informacji na temat Pan objawy.
Brak podstawowych badań laboratoryjnych.
Wskazana wizyta u specjalisty urologa który przeprowadzi wywiad z Panem oraz zbada Pana i zapozna się z wynikiem badania i wtedy zdecyduje o dalszym postępowaniu.
Pozdrawiam