Co oznacza taki wynik USG piersi u 34-latki?

Witam mam 34 Byłam dziś na USG piersi kontrolnie i dodam ,że jestem 4 lata po raku piersi i operacja oszczędzająca...Po proszę o opinie jeszcze innego lekarza na temat mojego opisu... Ca piersi lewej-2014-operacja oszczędzająca. Piersi o budowie gruczołowej. Przewody mlekowe nieposzerzone, regularne. W piersi lewej na godz. 11-12 okrągła, hipoechogeniczna ,ogniskowa zmiana 8mm ,na głębokości 6,6 mm, z naczyniem na obwodzie i mikrozwapnieniami(do weryfikacji w biopsji). Druga hipoechogeniczna, owalna zmiana 8*5 mm, bez cech unaczynienia i na godz. 2 trzecia hipoechogeniczna, owalna zmiana ogniskowa 7 mm, bez cech unaczynienia. W piersi prawej zmian ogniskowych nie stwierdzam.Węzły chłonne pachowe obustronnie bez zmian patologicznych. BIRADS 4.. Dziękuję bardzo z góry za odpowiedź.Pozdrawiam

Szanowna Pani, kreślenie BIRADS 4 oznacza zmianę podejrzaną, którą należy zweryfikować w dalszej diagnostyce- biopsja. Nie oznacza to jednak, że zmiana ma charakter złośliwy.