Co oznacza taki zapis w opisie TK głowy 65-latki?
Witam. Chciałam zapytać co oznacza w opisie TK głowy " drobne zwapnienia w topografii jąder podstawy po stronie prawej " ? Czy to coś poważnego i skąd to się bierze?

KOBIETA, 65 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. TK głowy można interpretować jedynie w odniesieniu do całości wyniku oraz w odniesieniu do stanu klinicznego. Proszę udać się z tym wynikiem do lekarza, który zlecił to badanie.