Co oznacza takie zgrubienie w piersi?

Dzień dobry mam 32lata.Od jakiegoś czasu boli mnie delikatnie jedna pierś przy badaniu, toż nad sutkiem wyczułam zgrubienie gładkie, podłużne,da się je przesunąć palcami. Na początku myślałam że przed okresem , wiadomo piersi są inne Niestety po okresie również wyczuwałam to zgrubienie, jedynie mogło być trochę mniejsze Czy polecacie Państwo udać się na jakieś Badania?.Dodam że urodziłam dwójke dzieci i były karmione piersią.

Dzień dobry,

opisane objawy wymagają konsultacji lekarza ginekologa który po dokładnym zebranym wywiadzie i badaniu piersi zleci odpowiednią diagnostykę. Można komercyjnie wykonać np usg piersi oraz mammografia piersi w ramach profilaktyki raka piersi takie badanie jest bezpłatne.

Zachęcam do aby pierwsze kroki udać się do lekarza ginekologa który zdecyduje o dalszym postępowaniu.

Pozdrawiam