Co oznacza ten ból pleców, który pojawił się po porodzie?

Po drugim porodzie zaczął pojawiać się ból na dole pleców po lewej stronie. Z czasem coraz mocniejszy ból w dodatku całych pleców najbardziej boli podczas dłuższego chodzenia ,siedzenia nie wspominając o schyleniu się . Najdelikatniejszy masaż to okropny ból. Co to może być? Proszę o piradey Bardzo się martwię

Dzień dobry,

bez badania fizykalnego oraz diagnostyki obrazowej trudno odpowiedzieć co powoduje dolegliwości bólowe. Wskazana konsultacja lekarza ortopedy lub fizjoterapeuty który wykona badanie fizykalne po którym zleci odpowiednią diagnostykę oraz leczenie np rehabilitacyjne.

Pozdrawiam