Co oznacza ten ból po lewej stronie żeber?

Witam, niedawno zacząłem prace jako kierowca ciężarówki (tir)i od tego czasu zaczął się problem .Podczas jazdy zaczyna się ból (uczucie kolki ) po lewej stronie żeber (pod pacha)na wysokości mostka .Jest to cos podobnego do uczucia kolki jaka wystepuje podczas biegu.Dodam ze podczas jazdy samochodem osobowym nawet na długich dystansach ,nie wystepuje ten problem . Ból (kolka) ustepuje natychniast po wyjsciu z ciezarowki .Czy to ucisk na jakis nerw czy cos tam od srodka ?Dziwne jest to ze dzieje sie to tylko pod jazdy ciezarowka a osobowka juz nie .Może juz ktoś mial podobny problem ?

Witam,

w opisanym przypadku wymagana jest konsultacja lekarza ortopedy który przeprowadzi dokładny wywiad oraz wykona badanie przedmiotowe i oceni całego układu ruchu. Po wykonaniu badania zleci odpowiednią diagnostykę obrazową po której można ocenić w czym jest problem opisanym przez Pana objawów. Bez badania fizykalnego a tym bardziej bez diagnostyki obrazowej było by nie w porządku wobec Pana jako pacjenta udzielać w czym jest problem w Pańskim zdrowiem.

Pozdrawiam