Co oznacza ten guzek w okolicy kości ogonowej u ciężarnej?

Pojawił mi się jakby guzek nad odbytem koło kości ogonowej mniejwiecej w tej okolicy jest bolesny nie mogę usiąść ani położyć się na plecach, wcześniej nigdy tego nie było, jestem w 15 tygodniu ciąży. Jak mogę to wyleczyć lub co to może być? Jestem wdzięczna za odpowiedź

Witam, wymagana stacjonarna wizyta u lekarza rodzinnego celem obejrzenia niepokojącej zmiany aby ocenić z czym ma się do czynienia. Lekarz po zbadaniu jeśli stwierdzi coś niepokojącego zleci odpowiednią diagnostykę i zleci konsultacje do odpowiedniego specjalisty.

Pozdrawiam