Co oznacza ten obraz mojej tarczycy?

Witam proszę o odpowiedź co oznacza obraz usg tarczycy, tarczyca niejednorodna hipoechogeniczna o zatartych granicach z widocznym echem podscieliska z licznymi obszarami hipogenicznymi bez ewentualnych zmian ogniskowych obraz AIT. Płat prawy 1,2x1.05x3.0 cm płat lewy 1,0x1.3x3.15 cm. Ciesń 0.12 cm. W morfologi Tsh 9.68 ulu/ml ft4 1.31 ng/dl anty tpo 215 IU/ml. Bardzo proszę o odpowiedź czy to jest coś poważnego?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Wskazane są dokładniejsze badania. Radziłbym skonsultować się z endokrynologiem.