Co oznacza ten opis badania przełyku, żołądka i dwunastnicy?

Proszę o interpretację wyników Opis badania: Przełyk- powyzej wpustu kilka nadżerek długości 3-4 mm, wpust ziejacy, linia Z regularna na głebokosc 38 cm, na szczycie fałdów żołądka. Poniżej pierścień C na gł 41 cm Zoładek- plastyka ścian prawidłowa, blona śluzowa niezmieniona zapalnie; odźwiernik ksztaltny Inwersja obraz dzwonu dwunastnica - opuszka i część dalsza makroskopowo prawidłowe test ureazowy: wynik Helicobacter pylori UJEMNY

Szanowny Panie, wynik jest dobry jednakże dobrze by było aby zobaczył go lekarz prowadzący. Pozdrawiam