Co oznacza ten opis mammografii?

co oznacza opis mammografi Piersi o budowie inwolucyjnej z resztkowa tkanka gruczolowa niesymetrycznie rozmieszczona wiecej w piersi prawej skupisko mikrozwapien nie stwierdza sie doly pachowe wolne birads 1

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Oznacza to że w mammografii nie ma podejrzanych nowotworowo zmian. Zaleca się kontrolne USG piersi co roku. Pozdrawiam.