Co oznacza ten opis wyników badania RTG?
Dzień dobry co oznacza w wynikach RTG uwypuklone wnęki o nierównych zarysach czy jest powód do niepokoju? Palę papierosy. Nic mi nie dolega badania przeprowadzone rutynowo.

MĘŻCZYZNA, 35 LAT 12 miesięcy temu
Dzień dobry.
Podany opis badania wymaga stacjonarnej wizyty u swojego lekarza pierwszego kontaktu lub rodzinnego albo lekarza który zlecił diagnostykę. Powód wizyty aby zebrać dokładny wywiad oraz przeprowadzić badanie fizykalne i ocenić płytkę lub kliszę badania wtedy będzie dokładny obraz i ocena całościowa opisanego wyniku.
Pozdrawiam
Mariusz Bek
Dietetyk
Naturopata