Co oznacza ten palący ból po skręceniu nogi?

Witam. Jestem w Anglii a tydzien temu skrecilem noge. W szpitalu zrobili rtg, wszystkie kosci cale. Nie wsadzili do gipsu, tylko kazali chodzic, uzywac stopy, bo taka tu maja recepte na leczenie skrecen. Mija tydzien, opuchlizna wyraznie sie zmniejszyla, ale ja nadal nie moge stanac na stopie. Gdy probuje przeniesc ciezar na stope czuje jakby cos sie rozciagalo pod kostka, a po chwili przechodzi w palacy bol. Troche sie martwie,bo przy poprzednich skreceniach po tygodniu bylem w stanie chodzic:(

Protokoły postępowania po skręceniu stawu w różnych klinikach czy szpitalach mogą się do siebie różnić. Osobiście nie jestem zwolenniczką długotrwałego unieruchomienia stawu, gdyż znacząco zaburza to propriocepcję. Jednak dobrze by było unieruchomić staw na jakiś czas. Uczucie pieczenia/palenia najczęściej pochodzi z tkanki łącznej.