Co oznacza ten przewlekły ból brzucha?

Witam juz jakieś pół roku mam objawy takie jak ciągły ból brzucha , najbardziej w nadbrzuszu i w okolicy pępka i do tego ciągłe pulsowanie brzucha tez w okolicy pępka , najbardziej pulsuje jak sie połoze. Dodam jeszcze ze prawie rok stosuje krążek antykoncepcyjny Nuvaring, brzuch mi sie troche powiekszyl . Dwa miesiące temu robilam usg jamy brzusznej z polecenia lekarza rodzinnego które nie wykazało nic niepokojącego. Badania krwi tez w porządku.. mimo wszystko to dalej nie ustąpiło i bardzo się martwię...
KOBIETA, 26 LAT 2 miesiące temu

Kiedy duża wada wzroku jest wskazaniem do cesarskiego cięcia?

Jednym ze wskazań do wykonania cesarskiego cięcia jest duża wada wzroku u kobiety. Jak poważna musi to być wada? Obejrzyj film i dowiedz się więcej o wskazaniach do CC.

Witam,brak informacji jakie były wykonywane badania z krwi tym bardziej brak ich wartości. Przewlekły ból brzucha jest objawem wiele chorób przewodu pokarmowego który wymaga diagnostyki obrazowej, laboratoryjnej. Ze względu, że stosuje Pani krążek antykoncepcyjny wskazana była by konsultacja z lekarzem ginekologiem aby wykluczyć lub potwierdzić związek bólowy stosowanego krążka. Jeśli lekarz wykluczy wymagana była by wizyta u lekarza gastrologa który zleci odpowiednie badania diagnostyczne obrazowe, laboratoryjne które są odpowiednie do stanu klinicznego.

Wskazane było by zacząć od wizyty ginekologa.Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty