Co oznacza ten rezonans przysadki?
Witam miałam robiony rezonans przysadki wyszedł ok natomiast znaleziono kilka ognisk 6mm podwyższonego sygnału flair w istocie białej okolokomorowej. Co to oznacza. Kobieta 30 lat

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
77 poziom zaufania
Witam. Wynik ten można interpretować jedynie w odniesieniu do innych badan oraz znajomości stanu ogólnego pacjenta.